Znów spotkamy się twarzą w twarz

Po długiej przerwie związanej z sytuacją epidemiologiczną, znów będziemy mogli spotkać się na Śniadaniu Biznesowym z regionalnymi przedsiębiorcami.

Spotkania tego typu stwarzają doskonałą okazję do prezentowanie swoich towarów i usług. W swobodnej atmosferze przy kawie można nawiązać nowe relacje biznesowe oraz dzielić się kontaktami co w konsekwencji ułatwi prowadzenia własnej firmy i pozwoli ją rozwijać.  

Oferta spotkania kierowana jest zarówno do małych jaki dużych przedsiębiorstw, a dotychczasowi uczestnicy siemianowickich śniadań, jasno zaznaczają, że te spotkania przynoszą im wymierne korzyści. 

Najbliższe śniadanie odbędzie się 18 czerwca br. w SCK Zameczek przy ul. Oświęcimska 1. Zaczynamy o godzinie 8:30. Udział w śniadaniu to koszt 40 zł.   

Przedsiębiorców, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu lub oddelegować swoich pracowników prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest pod następującym adresem internetowym: https://forms.gle/YzGvPeoFngBVJcP49

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Obsługi Inwestora, Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie. W razie pytań jesteśmy dostępni pod numerem tel. 32-760-53-58 lub adresem e-mail: investor@um.siemianowice.pl

Do zobaczenia.

Autor:

  • Biuro Prasowe UM Siemianowice

    Biuro Prasowe UM Siemianowice

foto: Archiwum UM Siemianowice