Kabaret Paranienormalni w SCK-Bytków

Na czerwono- pomarańczowym tle sylwetki dwóch artystów a kabaretu Paranienormalni oraz żółty napis z tytułem programu i nazwą kabaretu.
Kabaret Paranienormalni – plakat

Zapraszamy do Siemianowickiego Centrum Kultury-Bytków w piątek 18 marca o godzinie 19.00 na występ kabaretu Paranienormalni z programem pt. „Bez znieczulenia”.

Bilety w cenie 60 złotych dostępne są w kasach SCK i on-line: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=2053

Bilety kupione na wrześniowy termin zachowują ważność!

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?
Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju

Autor:

  • Karolina Gera, SCK

wprowadzający: Jan Litwiński