Śniadania Biznesowe wracają!

Miło jest nam poinformować, że po kilkumiesięcznej przerwie, wracamy z inicjatywą Śniadań Biznesowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i przedstawicieli firm na najbliższe Śniadanie Biznesowe, które odbędzie się już 19 marca o godz8.30 w SCK Zameczek, przy ul. Oświęcimskiej 1 w Siemianowicach Śląskich.

Jeżeli sytuacja epidemiologiczna w kraju nie ulegnie ponownemu pogorszeniu, spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej. Jednak z uwagi na obowiązkowe utrzymanie reżimu sanitarnego, wydarzenie będzie miało charakter bezkonsumpcyjny – bez cateringu. W związku z powyższym także uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczna jest wcześniejsza rejestracja uczestnictwa poprzez formularz, dostępny TUTAJ.

Przypominamy, że Śniadania Biznesowe, funkcjonujące w Siemianowicach Śląskich od kilku lat, to doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych i promocji swojej firmy. Szczególnie w ciężkich czasach pandemii, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i zareklamowania swoich usług czy produktów. Jak wyglądało jedno z zeszłorocznych wydarzeń, zobaczyć można TUTAJ

Autor:

  • Biuro Prasowe UM Siemianowice

    Biuro Prasowe UM Siemianowice

foto: Archiwum UM Siemianowice