Znajdź mieszkanie lub domek na Google Maps – Siemianowickie Inwestycje Mieszkaniowe

Przypominamy o funkcjonującym w naszym mieście projekcie przedstawiającym nowe inwestycje mieszkaniowe. Projekt powstał aby z jednej strony pomóc w poszukiwaniach osobom zainteresowanym kupnem mieszkania bądź domu w Siemianowicach, a z drugiej by wspomóc promocję naszego miasta.

Przy współpracy z deweloperami oraz przy wykorzystaniu narzędzia Google Maps stworzono interaktywną mapę nowych inwestycji, dzięki której osoby zainteresowane kupnem mieszkania w Siemianowicach będą mogły podejrzeć, gdzie zlokalizowana jest dana inwestycja i sprawdzić, co znajduje się w jej pobliżu.

Na mapie znaleźć można dane takie jak: nazwa powstającej inwestycji wraz z jej opisem oraz niezbędne dane kontaktowe, tak aby ułatwić kontakt zainteresowanym osobom z biurem sprzedaży.

Opis każdej z inwestycji zawiera również link do bezpośredniej strony internetowej dotyczącej konkretnego osiedla, na której można podejrzeć układ mieszkań oraz zaznajomić się z ich dostępnością. Zawarte na mapie dane są na bieżąco aktualizowane w oparciu o dostarczane przez deweloperów dane. Takie rozwiązanie jest sporym ułatwieniem dla osób poszukujących mieszkania bądź domu. Na chwilę obecną do projektu zgłosiło się 6 deweloperów, którzy realizują blisko 15 nowych osiedli na terenie naszego miasta.

Link do mapy – Siemianowickie Inwestycje Mieszkaniowe

Deweloperów realizujących inwestycje w Siemianowicach Śląskich zachęcamy do współpracy. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest podpisane wymaganego porozumienia. Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Inwestora e-mail: investor@um.siemianowice.pl.