UWAGA – komunikat dla przedsiębiorców

Z powodu pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej i absencji pracowników Wydziału Spraw Obywatelskich siemianowickiego Urzędu Miasta zajmujących się obsługą przedsiębiorców,

informujemy o czasowym zawieszeniu (tj. w dniach od 11 do 15.03.2021 r.)  bezpośredniej obsługi klientów w zakresie CEIDG, zezwoleń transportowych i sprzedaży napojów alkoholowych.

Apelujemy do przedsiębiorców o zrozumienie trudnej sytuacji i prosimy o odłożenie załatwienia spraw nie mających pilnej potrzeby na późniejsze terminy lub skorzystanie z możliwości ich załatwienia drogą elektroniczną (on-line). Sprawy związane z Centralną Ewidencją i Informacją o Działalności Gospodarczej  można również załatwić w innych urzędach zajmujących się obsługą CEIDG.

Wszystkie sprawy w CEIDG możesz załatwić przez internet przy użyciu darmowego Profilu Zaufanego na stronie www.biznes.gov.pl

Biznes.gov.pl to serwis przeznaczony dla osób zamierzających rozpocząć i prowadzących działalność gospodarczą. Celem portalu jest pomoc w realizacji spraw związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności oraz uproszczenie formalności niezbędnych do założenia i prowadzenia firmy.

Przepraszamy Państwa za wprowadzone ograniczenia.

Autor:

  • Biuro Prasowe UM Siemianowice

    Biuro Prasowe UM Siemianowice

foto: Archiwum UM Siemianowice