Najlepsze wakacje tylko z książką!

Plakat informujący o dostępie do ebooków

Połowa wakacji za nami, a my mamy dla Was niesamowitą wiadomość!
Z początkiem sierpnia zostanie uruchomiony dostęp do nowych serwisów z ebookami! Będzie zatem nie tylko Legimi oraz IBUK Libra (PWN), które doskonale znacie, ale także Ebookpoint BIBLIO (Helion), który zawiera bogaty wybór literatury pięknej, dostępny nie tylko w formie ebooków, ale również audiobooków. Zupełną nowością będzie możliwość skorzystania z e-kursów. Dostęp do serwisu: wystarczy wejść na https://biblio.ebookpoint.pl/ i zarejestrować się, a następnie podać otrzymany od bibliotekarza kod. Po wygaśnięciu dostępu możecie pobrać w naszej Bibliotece kolejny miesięczny kod. Podobnie jak w poprzednich serwisach, liczba kodów jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy!
Z powyższych platform mogą korzystać tylko zarejestrowani czytelnicy, dlatego warto być zapisanym do naszej Biblioteki. Po kody prosimy zgłaszać się mailowo: udostepnianie@mbpsiemianowice.pl lub telefonicznie: 32 220-42-59 w godzinach pracy Biblioteki.
Dostęp do serwisów uzyskano w ramach projektu „Książki on-line dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Autor:

  • Biuro Prasowe

    Ewa Roch-Wyrzykowska

    e_wyrzykowska@um.siemianowice.pl

    (32) 7605216

  • Patrycja Skorek-Bilczyńska, MBP