Nowy tydzień w SCK Parku Tradycji

Jeszcze nie przebrzmiały echa ostatniego, piątkowego koncertu zespołu Tukej w cyklu Chill Time pod Szybem Krystyn, a już zapraszamy na kolejny koncert 20 sierpnia. O godzinie 20.00 wystąpi zespół EREMWU – trzech przyjaciół, którzy po długiej przerwie, dwa lata temu wznowili muzyczną działalność. Swoje autorskie utwory nazywają śląskim chill out`em, stąd ich miejsce w naszym wakacyjnym, koncertowym cyklu. Cały cykl koncertów Chill Time zakończy formacja Piff Parre 27 sierpnia. 
Przypominamy, że trwa Akcja Lato. W każdy wtorek i czwartek zapraszamy najmłodszych widzów do naszego kina „Maks” na filmy animowane. Początek projekcji o 11.00 – wstęp wolny. Codziennie od poniedziałku do piątku, od 10.00 do 16.00, zapraszamy również na Industrialny plac zabaw przed budynkiem SCK Parku Tradycji. W tym samym czasie proponujemy też „Pokój do słuchania” w podziemnym pomieszczeniu, gdzie najmłodsi mogą posłuchać bajek.
Niesłabnącym powodzeniem cieszy się również wakacyjny cykl „Wakacje z duchami” – familijne  wieczory z dreszczykiem w Parku Tradycji. W najbliższą środę, 18 sierpnia zapraszamy na grę fabularną dla rodzin „Złapać ducha”. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiazują zapisy pod numerem telefonu 32/7652740. Są jeszcze wolne miejsca na ostatnie spotkanie z tego cyklu 25 sierpnia pt. „Szukając duchów w Polsce – kilka historii z dreszczykiem”.
W ostatnią sobotę sierpnia (28.08), zapraszamy do SCK Parku Tradycji na „Piknik komunikacyjny”. Szczegóły wkrótce.

Autor:

  • Marek Omelan

wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska
foto: SCK