Biegi Jesieni oraz Nordic Walking za nami!

W minioną sobotę prawie 200 biegaczy wzięło udział w XV Biegu Jesieni i Nordic Walking, organizowanym tradycyjnie przez Wydział Kultury i Sportu siemianowickiego urzędu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Miłośnicy biegania i nordic walking pokonali ponad 5-kilometrową trasę prowadzącą z Parku „Pszczelnik”, przez pole golfowe i „Bażantarnię” do mety w Parku „Pszczelnik”. Na mecie na biegaczy czekała ciepła herbata oraz słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom z ZSTiO „Meritum” oraz Szkoły Podstawowej Nr 13 wraz z ich opiekunami Panią Joanną Drabik-Nos oraz Panią Agatą Kowalczyk za pomoc przy organizacji imprezy.

Dziękujemy również partnerom imprezy Balviten, Huhtamaki, 4F w Siemianowicach Śląskich oraz przedstawicielom Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Ślaskich.

Wydział Kultury i Sportu siemianowickiego Urzędu Miasta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”, serdecznie zapraszają na pozostałe imprezy sportowo-rekreacyjne, które odbędą się na terenie naszego miasta, a kolejny bieg i nordic walking z cyklu Cztery Pory Roku pn. „Bieg Mikołajów i Mikołajek oraz Nordic Walking” już w 4 grudnia 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy również na pozostałe imprezy sportowo-rekreacyjne organizowane na terenie naszego miasta, których wykaz znajduje się na stronie www.siemianowice.pl/kalendarium/

Galeria zdjęć dostępna na stronie: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=siemianowiceslaskienasportowo1&set=a.2176198549198694


Grupowa 200 uczestników Biegu Jesieni i Nordic Walking w Parku Pszczelnik na tle żółtej bramy

Autor:

  • Wydział Kultury i Sportu

    Joanna Być

    j_byc@um.siemianowice.pl

    (32) 7656296

foto: Natalia Wojna-Stolorz