Siemianowicki Związek Dużych Rodzin Trzy Plus ma 5 lat

Z okazji 5-tych urodzin Siemianowickiego Koła Związku Dużych Rodzin Trzy Plus odbyło się uroczyste spotkanie w Willi Fitznera. Na spotkanie przybyli przedstawiciele i władze miast w których działa ZDR Trzy Plus k/Siemianowice byli goście z  Siemianowic Śląskich, Czeladzi, Będzina, Piekar Śląskich.

Przewodniczący Koła Siemianowickiego – Wojciech Szyłejko przekazał: „Nasze siemianowickie koło dużych rodzin działa społecznie na rzecz rodzin, dzieci i młodzieży, osób starszych, niepełnosprawnych…. jesteśmy rozpoznawalni w wielu miastach ościennych, z którymi współpracujemy na co dzień. Członkowie i Zarząd koła dużych rodzin, oddają swoje serca i z dużym zapałem uczestniczą we wszystkich społecznych akcjach. Jako przewodniczący koła, z całego serca dziękuję wszystkim za to, że jesteście i dzielicie się dobrem z innymi.”

W części oficjalnej pojawiło się wiele podziękowań, pozdrowień i życzeń na przyszłość, w części mniej oficjalnej był czas na rozmowy i zdjęcia.

Serdeczne podziękowania Zarząd Siemianowickiego Koła ZDR Trzy Plus składa Rafałowi Piechowi, który objął wydarzenie swoim patronatem oraz firmom Wolf System- WOLF Haus Sp z o.o. w Siemianowicach Śląskich, LEXNORD – Kancelaria Prawna – mec. Dorota Pilarczyk, Stan-Mir z Rudy Śląskiej, które objęły patronat honorowy tego wydarzenia a na co dzień wspierają działania Koła.

Długa lista podziękowań, pełna relacja ze spotkania oraz galeria jest dostępna na profilu Facebook ZDR Trzy Plus Koła Siemianowice Śląskie.  www.facebook.com/ZDRsiemianowice.

Prezydent R. Piech składa gratulacje Kołu

Przy okazji przypominamy, że Związek Dużych Rodzin ma status Organizacji Pożytku Publicznego, można przekazać 1% podczas rozliczania podatku koniecznie podając cel szczegółowy: Koło Siemianowice Śląskie oraz nr KRS 0000279928