IDC Smart Factory

Logo: niebieskie tło, glob i napis IDC
Logo International Data Corporation

Już 22 września br. podczas konferencji IDC Smart Factory organizator wydarzenia International Data Corporation (IDC) podzieli się z Państwem wiedzą na temat różnych źródeł finansowania innowacji, przede wszystkim tych, realizowanych pod hasłem cyfryzacji przemysłu. Dla wielu przedsiębiorców kojarzy się ona z dodatkowym kosztem, którego wolą uniknąć w dobie obecnego spowolnienia gospodarczego. Środki na finansowanie takich inwestycji można pozyskać z różnych źródeł – zarówno krajowych jak i unijnych. To oznacza, że w obecnych czasach nie trzeba wstrzymywać inwestycji pozwalających na ciągły rozwój. Na spotkaniu dowiedzą się Państwo o Smart Factory i Przemyśle 4.0. Odbędą się również dyskusję o tym jak:

  • Jak sobie radzić w niepewnych czasach?
  • Jak technologia i digitalizacja mogą pomóc nie tylko w ulepszaniu produkcji, ale i w znajdowaniu oszczędności?
  • Jak zwiększyć efektywność i innowacyjność?
  • Dlaczego tak ważne jest 5G, dane i AI?

Zapraszamy do zapoznania się z pełną agendą IDC Smart Factory i bezpłatna rejestracją na stronie: https://www.idc.com/eu/events/69431-idc-smart-factory

Wydarzenie organizowane jest przez International Data Corporation (IDC) – firmy zajmującej się badaniami rynku i doradztwem w zakresie informatyki, telekomunikacji i elektroniki użytkowej.

Autor:

  • Mikołaj Polowy,Biuro Obsługi Inwestora

wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska