Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców: Co zrobić, aby kampania marketingowa była skuteczna?

Afisz szkolenia

Zapraszamy przedsiębiorców i ich pracowników z terenu Metropolii Górnośląsko – Zagłębiowskiej 3 marca 2023 r. do Siemianowic Śląskich na bezpłatne szkolenie poświęcone projektowaniu tzw. lejka sprzedażowego. Uczestnicy dowiedzą się co trzeba przygotować, aby planowana kampania marketingowa przyniosła pozytywne wyniki, jak monitorować i optymalizować efekty sprzedażowe, aby zwiększać konwersję i generować więcej leadów sprzedażowych.

W trakcie szkolenia uczestnicy nabędą wiedzę pozwalającą na samodzielne działania w projektowaniu ścieżki zakupowej klienta.

Spotkanie poprowadzi Pan Łuksza Miller reprezentujący firmę Wagons.Me Sp. z o.o. z Katowic, a organizatorem spotkania jest Urząd Miasta Siemianowie Śląskie.

Podczas szkolenia niezbędne, aby każdy uczestnik miał swój komputer, ponieważ cześć spotkania będzie miała charakter praktycznych ćwiczeń.

Firmy zainteresowane udziałem w bezpłatnym szkoleniu proszone są o rejestrację pod linkiem: https://forms.gle/gkQdoMF9wZJ9s7iCA

Szkolenie odbędzie się 3 marca br. w godz. 9-14 w budynku ratusza przy ul. Jana Pawła II 10 (Duża Sala Posiedzeń, II piętro).

Dodatkowo każdemu z uczestników będzie przysługiwała godzina indywidualnych konsultacji on-line z prowadzącym.

Serdecznie zapraszamy do udziału. W razie pytań mogą się Państwo kontaktować z pracownikami Biura Obsług Inwestora Urzędu Miasta pod nr tel. 502-693-575, email: investor@um.siemianowice.pl

Autor:

  • Jakub Nowak, Biuro Obsługi Inwestora

wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska