Dotacje i ulgi podatkowe – zaproszenie na konferencję

Logo Regionalnej Izby Gospodarczej
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z EDORADCA Sp. z o.o. zapraszają do udziału w konferencji pt.: Dotacje i ulgi podatkowe – najlepsza metoda na finansowanie rozwoju firmy.
Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw realizujących lub planujących inwestycje, prowadzących działalność rozwojową oraz tych, którzy szukają możliwości rozwoju firmy, dzięki środkom pochodzącym z dotacji i ulg podatkowych. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca br. w siedzibie Izby na ul. Opolskiej 15 w Katowicach, w godz. 10.00-12.00.

Program konferencji:
1. Jak zmniejszyć koszty prowadzenia firmy. Czyli praktycznie o ulgach podatkowych.
Kto może skorzystać z ulg
Jakie korzyści finansowe możesz uzyskać dla Twojej firmy
Jakie koszty, które już ponosisz, możesz wykazać do ulgi
Ulga na marketing, robotyzację i prototypy
2. Dotacje na inwestycje.
Dotacje na budowę hali, zakup maszyn i urządzeń – również dla dużych firm Dotacje na zmniejszenie kosztów energii 3. Dotacje na badania i rozwój.
Szybka ścieżka = SMART 4. Dotacje dla przedsiębiorców z województwa śląskiego – przegląd najciekawszych możliwości.

Prowadząca: Kamila Kwiatkowska – od kilkunastu lat doradza, jak skutecznie skorzystać z bezzwrotnych środków w projektach inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych. Dzieli się swoim know-how i inspiruje do nowego spojrzenia oraz podnoszenia poziomu innowacyjności w firmach. Swoją wiedzą dzieli się podczas konferencji i webinariów tematycznych prezentując możliwości różnorodnych form i źródeł finansowania zarówno ze środków dostępnych w Polsce, jak i bezpośrednio z Brukseli.


Zapisy na konferencję – tutaj
wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska