Rozwijaj się z funduszami europejskimi

Szanowni Państwo,

Kontynuujemy cykl bezpłatnych spotkań regionalnych pt.: „Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców”. Jesienią będziemy w aż 9 miastach Polski. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Katowicach 30 sierpnia, na które już teraz serdecznie Państwa zapraszamy.

Nowe programy otwierają wiele możliwości i form wsparcia również finansowego dla rozwoju przedsiębiorstw w Polsce. Eksperci opowiedzą o realizowanych przez PARP w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027 nowych konkursach i programach, przybliżą warunki i możliwości udziału w wybranym programie. W programie: ścieżka SMART i programy/konkursy dla startupów. Będą z nami również przedstawiciele punktu informacyjnego funduszy europejskich (PIFE), Enterprise Europe Network (EEN) i Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej (KPK). Spotkanie stacjonarne to również możliwość indywidualnych rozmów/konsultacji z ekspertami PARP, PIFE, EEN i KPK.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu stacjonarnym (rejestracja przez formularz) lub do obejrzenia transmisji online (bez zapisów). Liczba miejsc jest ograniczona.

Uprzejmie prosimy również o dystrybucję informacji o spotkaniu w miarę Państwa możliwości, zależy nam aby udział w spotkaniu wzięło  jak najwięcej przedsiębiorców.

Szczegóły spotkania:

https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=3213

Serdecznie zapraszamy!

Autor:

  • Ewa Grabolus, Biuro Obsługi Inwestora

wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska