Za nami już trzecie Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych

W miniony piątek (15.09.) miało miejsce kolejne, trzecie już, spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych z Agnieszką Gładysz, Pierwszą Zastępcą Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie. Tym razem siemianowickie, ale i nie tylko, bowiem wśród zaproszonych gości znalazły się przedstawicielki firm również z miast ościennych, kobiety biznesu, dyskutowały na bliskie im tematy w zielonym otoczeniu Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach Śląskich.

Przyjazna i sympatyczna atmosfera spotkania pozwalała na nawiązanie nowych kontaktów oraz swobodną wymianę doświadczeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. A było o czym rozmawiać, bowiem panie reprezentowały szeroki wachlarz działalności. Nie brakowało m.in. przedstawicielek firm deweloperskich, ubezpieczeniowych, konsultingowych, a także tych związanych z cyberbezpieczeństwem, odnową biologiczną czy edukacją.

W drugiej części spotkania panie miały okazję próbować swoich sił z kijem golfowym w ręku, pod okiem Tomasza Kieczki – gospodarza pola golfowego. I na tym – nomen omen – polu, panie pokazały, że nie boją się wyzwań. Piłeczki golfowe z każdym uderzeniem leciały coraz dalej i lądowały coraz bliżej celu.

Z pewnością to nie ostatnie tego typu wydarzenie w tym roku, bowiem zarówno formuła spotkania, jak i finalny efekt – również kuluarowych rozmów – przypadły do gustu jego uczestniczkom.

Autor:

  • Biuro Prasowe

    Rafał Jakoktochce

    r_jakoktochce@um.siemianowice.pl

    (32) 7605320

wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska
foto: Rafał Jakoktochce, Biuro Prasowe Urzędu Miasta