Sukces siemianowickiej firmy MMJ Janos M.

Sześć osób, wśród nich drugi od prawej M. Janos
Michał Janos wśród laureatów

16 listopada br. odbyła się w Warszawie gala wręczenia nagród w prestiżowym konkursie „Biznes Dobry dla Gminy”, zorganizowanym przez Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej (PAP). Jednym z głównych bohaterów tego wydarzenia był Michał Janos, przedstawiciel firmy MMJ, który z dumą odebrał zaszczytne wyróżnienie.

Konkurs „Biznes Dobry dla Gminy” ma na celu nagradzanie przedsiębiorców i firm, które wyróżniają się aktywnością na rzecz lokalnych społeczności oraz przyczyniają się do rozwoju gmin i miast. W tegorocznej edycji Michał Janos, reprezentujący MMJ, znalazł się wśród laureatów, co stanowi wyjątkowe wyróżnienie dla jego firmy.

MMJ, firma działająca na rynku od wielu lat, specjalizuje się w dostarczaniu usług internetowych i produktów, zawsze z naciskiem na zrównoważony rozwój oraz aktywne zaangażowanie w życie społeczności lokalnej. Właśnie te wartości sprawiły, że firma Michała Janosa została doceniona i nagrodzona w konkursie organizowanym przez Serwis Samorządowy PAP.

Gala wręczenia nagród była okazją do spotkania przedstawicieli świata biznesu, samorządów lokalnych oraz instytucji wspierających rozwój społeczności lokalnej. Michał Janos podczas swojej przemowy podkreślił znaczenie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami a samorządem dla trwałego rozwoju lokalnych społeczności.
„Chciałbym podziękować w imieniu własnym jak i swojego brata, z którym wspólnie tworzymy naszą firmę. Dziękujemy wszystkim tym bez których nie byłoby tej nagrody: naszym pracownikom, całemu zespołowi, dziękujemy gminie, samorządowcom, którzy nas wspierają a my ich możemy wspierać, są zawsze otwarci na nasze pomysły i gotowi do współpracy. Dziękujemy naszym klientom – mieszkańcom Siemianowic Śląskich, którzy nas inspirują do codziennej pracy ” – powiedział Michał Janos.

Konkurs „Biznes Dobry dla Gminy” nie tylko nagradza przedsiębiorców, ale również promuje ideę odpowiedzialnego biznesu, który wspiera społeczność lokalną. Firma MMJ stanowi doskonały przykład przedsiębiorstwa, które nie tylko odnosi sukcesy biznesowe, ale również aktywnie uczestniczy w tworzeniu lepszego otoczenia dla mieszkańców i wspiera rozwój lokalnej społeczności.

Wyróżnienie MMJ Janos M. w konkursie „Biznes Dobry dla Gminy” to nie tylko powód do dumy dla samego laureata, ale również inspiracja dla innych przedsiębiorców do aktywnego zaangażowania się w życie społeczności lokalnej. Właścicielom Marcinowi Janos i Michałowi Janos oraz pracownikom firmy MMJ serdecznie gratulujemy.

Autor:

  • Ewa Grabolus, Biuro Obsługi Inwestora

wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska
foto: PAP