Negocjacje Sukcesem Biznesowym – zapraszamy na bezpłatny warsztat szkoleniowy

Bezpłatne szkolenie z Praktyk Negocjacji

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie magiczne umiejętności posiadają mistrzowie negocjacji, którzy zdobywają najbardziej intratne umowy biznesowe? Jeśli Twoim celem jest doskonalenie swoich zdolności negocjacyjnych i osiągnięcie sukcesu w biznesie, mamy dla Ciebie idealną okazję! Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Praktyk Negocjacji” organizowane specjalnie dla przedsiębiorców, które odbędzie się 21 grudnia 2023 roku o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Miasta ul. Jana Pawła II 10 (Duża Sala Posiedzeń/II piętro).

Organizatorem szkolenia jest Urząd Miasta Siemianowice Śląskie, a szkolącym Maciej Kozubik Grupa Kozubik i Partnerzy.

Dlaczego warto wziąć udział?

Zdobywanie umiejętności od profesjonalistów: Szkolenie poprowadzi doświadczony ekspert, trener biznesu i sprzedaży Maciej Kozubik, który podzieli się swoim doświadczeniem i praktycznymi wskazówkami. Dowiesz się, jak zwiększyć skuteczność negocjacji, dostosować strategię do różnych sytuacji.

Ćwiczenia indywidualne i zespołowe: przeżyj realistyczne sytuacje negocjacyjne poprzez interaktywne ćwiczenia i studia przypadków. To doskonała okazja do praktyki w bezpiecznym środowisku, zdobywania pewności siebie i doskonalenia umiejętności w rzeczywistych scenariuszach.

Budowanie sieci biznesowej: szkolenie to nie tylko doskonała okazja do nauki, ale również do nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych. Poznasz innych przedsiębiorców, z którymi będziesz mógł dzielić się doświadczeniem i tworzyć potencjalne partnerskie relacje.

Aktualne triki i techniki: dowiesz się, jakie są triki i techniki negocjacyjne oraz jak skutecznie radzić sobie z największymi wyzwaniami, przed którymi stają współcześni przedsiębiorcy. Szkolenie będzie skoncentrowane na praktycznych aspektach negocjacji w dynamicznym środowisku biznesowym.

Agenda szkolenia:

9:15 – 9:30 Wprowadzenie do przedmiotu szkolenia i ustalenie zasad
9:30 – 11:00 Część 1. Merytoryczna
11:00 – 11:15 Przerwa
11:15 – 12:45 Część 2. Merytoryczna
12:45 – 13:15 Przerwa
13:15 – 14.00 Część 3. Merytoryczna
14:00 – 14:15 Przerwa
14:15 – 15:15 Część 4. Merytoryczna

Nie przegap tej unikalnej okazji do podniesienia swoich umiejętności negocjacyjnych i zdobycia kluczowych narzędzi do osiągania sukcesu w biznesie. Zapraszamy do udziału i wspólnego doskonalenia się w sztuce negocjacji!

Jak się zarejestrować?

Aby wziąć udział w warsztacie szkoleniowym, prosimy o rejestrację poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszej rejestracji.

W razie pytań do dyspozycji pozostają pracownicy Biura Obsługi Inwestora nr tel. 502 693 575, 32 760 53 59, adres e-mail: investor@um.siemianowice.pl 

Welcome to your Praktyk Negocjacji

Imię i nazwisko uczestnika

Nazwa firmy

Adres e-mail

Numer telefonu (wykorzystywany do celów służbowych)

Zgłoszenie

Zgoda uczestnika

wprowadzający: Ewa Grabolus | Biuro Obsługi Inwestora UM Siemianowice Śląskie
foto: Piotr Pindur | Biuro Prasowe UM Siemianowice Śląskie (Freepik)