Dynamiczny rozwój sektora mieszkaniowego w Siemianowicach Śląskich

Siemianowice Śląskie, malowniczo położone w sercu Górnego Śląska, stają się nowym miejscem inwestycyjnym na mapie nieruchomości. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi, takich jak Google Maps, Urząd Miasta zaprasza potencjalnych mieszkańców do odkrycia nowych możliwości mieszkaniowych w tym dynamicznym mieście.

Dzięki projektowi pn. ”Siemianowickie Inwestycje Mieszkaniowe”, który od kilku lat funkcjonuje w naszym mieście oraz przy współpracy z deweloperami i wykorzystaniu narzędzia Google Maps, marzenia o własnym domu zmieniają się w rzeczywistość. Miasto staje się atrakcyjniejsze dla osób poszukujących stabilnego miejsca do życia, gdzie oferta mieszkaniowa jest szeroka, a możliwości rozwoju zawodowego oraz spędzania czasu wolnego są równie atrakcyjne. Dane dotyczące nazw powstających inwestycji wraz z ich opisami oraz dane kontaktowe są umieszczone na mapie. To rozwiązanie stanowi istotne ułatwienie
i kluczowe narzędzie dla osób szukających idealnego miejsca do zamieszkania. Obecnie ośmioro deweloperów zgłosiło się do projektu, realizując nowe osiedla w naszym mieście.

Na stronie urzędu dostępne są „Siemianowickie Inwestycje Mieszkaniowe” poprzez link:

https://www.google.com/maps/d/viewermid=1p1iy8Ov_gOHHspLEEOWMSi5oWSghmFKa&ll=50.325326841675796%2C19.02669&z=14

Deweloperów realizujących inwestycje mieszkaniowe w Siemianowicach Śląskich zachęcamy
do współpracy. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest podpisanie wymaganej umowy współpracy. Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Inwestora, tel. 502 693 575, 32 760 53 59, e-mail: investor@um.siemianowice.pl.

wprowadzający: Ewa Grabolus | Biuro Obsługi Inwestora UM Siemianowice Śląskie