Zaproszenie na Śniadanie Biznesowe w Siemianowicach Śląskich

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie serdecznie zaprasza przedsiębiorców z metropolii śląsko-zagłębiowskiej na Śniadanie Biznesowe, które odbędzie się 27 czerwca 2024 roku o godz. 8:30 w SCK Zameczek przy ul. Oświęcimskiej 1 w Siemianowicach Śląskich.

Inicjatorem i organizatorem Śniadań Biznesowych jest Rafał Piech Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie.

Śniadania Biznesowe to cykliczne wydarzenie skierowane do właścicieli i przedstawicieli firm z woj. śląskiego, będące doskonałą okazją do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń. Spotkanie składa się z dwóch części. W pierwszej każdy z uczestników dokonuje krótkiej prezentacji swojej firmy oraz oferowanych produktów i usług. Druga część spotkania ma charakter mniej oficjalny i obejmuje networking, w trakcie którego uczestnicy spotkania odbywają rozmowy przy pysznym śniadaniu i aromatycznej kawie.

To wyjątkowa okazja do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat rozwoju lokalnego biznesu. Wydarzenie to stanowi platformę do budowania relacji między przedsiębiorcami, a także z przedstawicielami władz miasta wspierających przedsiębiorczość.

Udział w spotkaniu możliwy jest po wcześniejszej rejestracji, która znajduje się poniżej. Koszt uczestnictwa w śniadaniu biznesowym wynosi 50 zł. (płatność na miejscu).

W razie pytań do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Biura Obsługi Inwestora nr tel.: 502-693-575, 32 760 53 59, adres e-mail: investor@um.siemianowice.pl

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poszerzyć swoją sieć kontaktów biznesowych, zdobyć nową wiedzę i inspiracje do dalszego rozwoju swojej firmy. Zapraszamy na Śniadanie Biznesowe. Do zobaczenia!

Zapisy na Śniadanie Biznesowe

Imię i nazwisko uczestnika

Nazwa firmy

Adres e-mail

Branża

NIP

Numer telefonu (wykorzystywany do celów służbowych)

Zgłoszenie

Zgoda uczestnika

wprowadzający: Ewa Grabolus | Biuro Obsługi Inwestora UM Siemianowice Śląskie
foto: Piotr Pindur | Biuro Prasowe UM Siemianowice Śląskie