XVII Bieg Mikołajek i Mikołajów oraz Nordic Walking

MOSiR „Pszczelnik”

Park Pszczelnik 3

tel. 32.228.08.48, 32.220.43.52

www.mosir.siemianowice.pl

3 grudnia (sobota), godz. 11.00 -XVII Bieg Mikołajek i Mikołajów oraz Nordic Walking

Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich zapraszają 3 grudnia br. (sobota) na XVII„Bieg Mikołajów i Mikołajek oraz Nordic Walking”. Start Biegu o godz. 11.00. Tradycyjnie sympatycy biegania i nordic walking przemierzą 5,5 kilometrową trasę, która niezmiennie prowadzi alejkami Parku „Pszczelnik” do Pola Golfowego przez „Bażantarnię”, staw „Rzęsa” do mety w Parku „Pszczelnik”.

W ramach obchodów 90-lecia nadania praw miejskich, pierwszych 350 uczestników zgłoszonych na każdy bieg cyklu „Biegi rekreacyjne i nordic walking – cztery pory roku”, otrzyma specjalny medal, który łącząc się z medalami Biegu Wiosny, Lata i Jesieni utworzy granice naszego miasta.

Ponadto dla każdego uczestnika czeka słodki upominek oraz napój.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są mailowo na adres: sport@um.siemianowice.pl (należy w treści maila podać imię, nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania) do dnia 1 grudnia br., do godz. 11.00. Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane w formie papierowej w Biurze Zawodów w dniu biegu, w godz. 10.15-10.50.

Serdecznie zapraszamy.