Znajdź mieszkanie lub dom na Google Maps

W naszym mieście powstaje aktualnie coraz więcej nowych inwestycji mieszkaniowych. Z jednej strony by pomóc w poszukiwaniach osobom chętnym zamieszkać w Siemianowicach, z drugiej by wspomóc promocję miasta przygotowany został projekt przedstawiający nowo powstające osiedla mieszkaniowe.

Przy współpracy z deweloperami oraz przy wykorzystaniu narzędzia Google Maps stworzono interaktywną mapę nowych inwestycji, osoby zainteresowane zamieszkaniem w naszym mieście będą mogły podejrzeć, gdzie zlokalizowana jest dana inwestycja i sprawdzić, co znajduje się w jej pobliżu.

Na mapę naniesione zostały dane takie jak: nazwa powstającej inwestycji wraz z jej opisem zawierającym min. ilość i wielkość dostępnych mieszkań oraz niezbędne dane kontaktowe, tak aby ułatwić kontakt zainteresowanym osobom z biurem sprzedaży.

Opis każdej z inwestycji zawiera również link do bezpośredniej strony internetowej dotyczącej konkretnego osiedla, na której można podejrzeć układ mieszkań oraz zaznajomić się z ich dostępnością. Zawarte na mapie dane są na bieżąco aktualizowane w oparciu o dostarczane przez deweloperów dane. Takie rozwiązanie jest sporym ułatwieniem dla osób poszukujących mieszkania bądź domu.

Link do mapy – Siemianowickie Inwestycje Mieszkaniowe

Deweloperów, którzy budują na terenie Siemianowic wszelkie nowe inwestycje mieszkaniowe zapraszamy do współpracy. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest podpisane wymaganego porozumienia. Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Inwestora e-mail: investor@um.siemianowice.pl, tel: (32) 760-53-94.

autor: Marlena Jagoda – Rybacka