Co Śniadek znalazł pod choinką od firmy Adient…

Świąteczny wór z prezentami rozwiązał się w tym roku nieco szybciej niż zwykle, przynosząc ze sobą radość i poczucie niespodzianki. Sprawcami jednego i drugiego okazała się firma Adient Seating Poland Sp. z o.o., która w porozumieniu z Radą Gospodarczą działającą przy Panu Prezydencie Miasta ufundowała siemianowickim szkołom sprzęt komputerowy, tak oczekiwany i potrzebny w okresie zdalnego nauczania. Cieszy nas fakt, że jako szkoła znaleźliśmy się w gronie obdarowanych jak też to, że są w naszej społeczności miejskiej podmioty, które z uwagą wsłuchują się w potrzeby środowiska szkolnego. 17 grudnia przedstawiciele firmy Pan Mariusz Mastalerz- menager produkcji oraz Pani Anna Warszawa przekazali na ręce Dyrekcji I LO laptop z kompletną obudową, który zostanie przekazany jako wsparcie edukacyjne jednemu z naszych uczniów. Dziękując za ten przedświąteczny gest życzliwości, zapewniamy, że sprzęt trafi w najbardziej potrzebujące ręce i cieszymy się, że poświąteczny powrót do rzeczywistości szkolnej dla jednego z naszych uczniów będzie miał głównie radosny wymiar.

autor: Agata Krzysztofik