Grudniowy Głos Miasta w Państwa domach

Szanowni Państwo, przed Wami ostatnie w tym roku wydanie Głosu Miasta. W grudniowym numerze GM przeczytacie m.in. o kolejnym, potężnym zastrzyku finansowym, jakie nasze miasto otrzymało w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Ponad 20 mln zł pomoże w kontynuacji rozpoczętych projektów oraz w rozpoczęciu nowych. Na dachach siedmiu siemianowickich placówek oświatowych zamontowano nowoczesne instalacje fotowoltaiczne. Które to placówki? – Odsyłamy do strony piątej naszej gazety. Na stronie szóstej chwalimy się kolejnym wyróżnieniem dla odrestaurowanej Pływalni Miejskiej. Nasza Badyhala w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego, organizowanym przez Marszałka Województwa Śląskiego, triumfowała w kategorii obiektu użyteczności publicznej.

To tylko niewielka część tego o czym piszemy, a co związane jest z miejskimi inwestycjami. Ponadto informujemy przyszłych siemianowickich przedsiębiorców o ruszającej II edycji Siemianowickiej Kuźni Przedsiębiorczości. Kto może wziąć w niej udział? Na jakich zasadach? – Szczegóły na stronie dziesiątej.

Strony: 13, 14, 15 i 16 to tradycyjnie strony, na których informacje dla siebie znajdą miłośnicy sportu i kultury oraz Ci, którym nie są obce kwestie społeczne. To tylko część wybranych tematów z szeregu tych, o których dla Państwa piszemy. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Czytaj również tutaj

autor: Rafał Jakoktochce, fot. Piotr Pindur