Wnioski o nagrody i wyróżnienia sportowe do końca roku!

Przypominamy, że jeszcze tylko do końca roku – 31 grudnia 2020 r. można składać wnioski o nagrody i wyróżnienia Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie za osiągnięcie wysokich wyników we współzawodnictwie sportowym w 2020 roku.

Nagrody i wyróżnienia przyznawane są na podstawie:
– Uchwały Nr 8/2010 Rady Miasta Siemianowic Śląskich z dnia 20 grudnia 2010 r. w sprawie: przyznawania nagród i wyróżnień za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym oraz za osiągnięcia w działalności sportowej, oraz
– Uchwały nr 19/2011 Rady Miasta Siemianowic Śląskich z dnia 10 lutego 2011 r. w sprawie: częściowej zmiany uchwały nr 8/2010 Rady Miasta Siemianowic Śląskich z dnia 20 grudnia 2010 roku w sprawie: przyznawania nagród i wyróżnień za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym oraz za osiągnięcia w działalności sportowej.

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym Regulaminem i składania wniosków.

Prosimy o składnie wniosków w formie papierowej w skrzynkach podawczych Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, ul. Jana Pawła II 10 lub w formie elektronicznej – w tym przypadku należy przesłać podpisany wniosek na adres: ratusz@um.siemianowice.pl.

autor: (j.byc)