Zapraszamy na wirtualne spacery

Zbliżająca się 90 rocznica nadania Siemianowicom Śląskim praw miejskich, kierując nasze myśli w stronę rodzinnego miasta, zachęca do lepszego poznania go, do czego zresztą nieodmiennie, a w sytuacji nadchodzącego jubileuszu szczególnie, namawiamy także Państwa zamieszkujących ościenne i bardziej odległe aglomeracje.

Żeby to uczynić, nie trzeba nawet opuszczać ciepłego, domowego zacisza, można bowiem wygodnie udać się na spacer wirtualny, po najładniejszych siemianowickich obiektach, czy zakątkach. Już od pewnego czasu da się w ten sposób odwiedzić Pałac Rheinbabenów (Zameczek), Pływalnię Miejską z Parkiem Hutnik, a także Park Pszczelnik i Park Tradycji. W niedalekiej przyszłości wachlarz propozycji zostanie poszerzony o kolejne, godne obejrzenia, tutejsze perełki.

Po takim wirtualnym zwiedzaniu, mamy nadzieję, że, jak tylko wiosenna aura wyprowadzi nas z domów, wówczas już osobiście zechcecie Państwo udać się do obejrzanych wcześniej na monitorze obiektów, aby bardziej poczuć atmosferę tych pięknych miejsc.

Pałac Rheinbabenów (SCK Zameczek) – https://bit.ly/SCKPR

SCK Park Tradycji – https://bit.ly/SCKPT

Pływalnia Miejska – https://bit.ly/SiemPM

MOSIR Pszczelnik – https://bit.ly/SiemPS

Autor:

  • Biuro Prasowe

    Ewa Roch-Wyrzykowska

    e_wyrzykowska@um.siemianowice.pl

    (32) 7605216

  • Ewa Roch_Wyrzykowska