Stowarzyszenie Dogma zaprasza na bezpłatne mediacje

Mediacja w Punktach Nieodpłatnych porad prawnych i obywatelskich plakat
Mediacja w Punktach Nieodpłatnych porad prawnych i obywatelskich plakat

Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego “Dogma” przypomina o bezpłatnych mediacjach oraz poradach prawnych i obywatelskich. 
Od tego roku mediacja jest usługą powszechnie świadczoną w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Stowarzyszenie chce przybliżyć ideę mediacji jako polubownego sposobu rozwiązywania konfliktów. Mediacja jest pomocna we wszelkich problemach i sporach między ludźmi. Prowadzona jest m.in. w sporach rodzinnych, pracowniczych, rówieśniczych, szkolnych, sportowych, sąsiedzkich oraz gospodarczych. W punktach nieodpłatnych porad prawnych i obywatelskich mediacja jest usługą świadczoną bezpłatnie, dla osób które nie są w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Więcej informacji o tym jak skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej można znaleźć na stronie http://www.siemianowice.pl/aktualnosci/z-ratusza/pomoc-prawna-telefonicznie-i-mailowo.16189/ lub na profilu Stowarzyszenia Dogma https://www.facebook.com/stowarzyszeniedogma

Autor:

  • Elżbieta Nieszporek