Obraz Badyhali na licytacji WOŚP

Pływalnia Miejska zawsze była dumą siemianowiczan, zarówno z racji swojej wyjątkowej, docenianej przez filmowców ( i to także światowej sławy, jak reżyser Lech Majewski) aury, jak i ze względu na szacowną historię. Teraz, po modernizacji, której efekty zdobyły uznanie wyrażone prestiżową Nagrodą Marszałka Województwa, nadal cieszy i inspiruje.

I tak, uczeń Zespołu Szkół Sportowych Nikodem Gawron, właśnie Badyhalę wybrał na temat swojej pracy plastycznej, która teraz jest wystawiona na licytację w ramach dzisiejszego 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można ją zobaczyć, wraz z innymi pracami i akcjami, na stronie https://allegro.pl/uzytkownik/gabgab.

Zachęcamy do licytacji, a następnie przekazania pracy Pływalni Miejskiej, gdzie z pewnością zawiśnie na eksponowanym miejscu wraz z nazwiskiem zarówno twórcy, jak i ofiarodawcy, przypominając o siemianowickim udziale w wielkim dziele Orkiestry.

Nie zapominajmy też o tym, że siemianowiczanie od lat angażują się z wielkim sercem w WOŚP. Działające tu niezwykle ofiarnie sztaby, co roku zasilają Orkiestrę znacznymi kwotami uzbieranymi od mieszkańców miasta.

Autor:

  • Biuro Prasowe UM Siemianowice

    Biuro Prasowe UM Siemianowice

foto: Archiwum UM Siemianowice