Wirtualny Dzień Czekolady w Cogito

Zespół Szkół Cogito i Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu organizuje 12 kwietnia w Światowym Dniu Czekolady ,,Wirtualny dzień z czekoladą” . Tym wydarzeniem rozpoczynamy miesiąc Fairtrade 2021 w Cogito . W ramach tego dnia zapraszamy na spotkanie online o godz. 10 na profilu Facebooka naszej szkoły. Czekoladę lubią prawie wszyscy, jeżeli pragniecie poszerzyć swoją wiedzę na temat tego przysmaku zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu . Podczas transmisji będzie spotkanie z interesującym gościem , który przybliży nam cele zrównoważonego rozwoju, ideę Sprawiedliwego Handlu oraz o produkcję kakao i czekolady. Będziemy gościć również przedstawicielkę firmy Lindt . Uczniowie naszej szkoły zaprezentują i wykonają pyszne muffinki z produktów z certyfikatem Fairtrade. Będzie można również sprawdzić się w quizie na temat czekolady. Spotkajmy się 12 kwietnia czekamy na was.

Autor:

  • Biuro Prasowe UM Siemianowice

    Biuro Prasowe UM Siemianowice

foto: Archiwum UM Siemianowice