Park Tradycji zaprasza

Po dłuższej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, Siemianowickie Centrum Kultury wznowiło swoją pełną działalność. W sobotę, 5 czerwca w Parku Tradycji odbył się koncert bluesowego zespołu East Earth Band z Pruszkowa. Miłośnicy tego gatunku mieli okazję zobaczyć na żywo zespół ze sporym dorobkiem własnych utworów. Gościem specjalnym koncertu był Józef Skrzek – światowej sławy multiinstrumentalista, założyciel i lider zespołu SBB, który towarzyszył zespołowi East Earth Band w pierwszym utworze na harmonijce. Ponad godzinny koncert przeplatany był wspomnieniami wokalisty – Pawła Fiodorczuka o ważnych postaciach polskiej sceny bluesowej.
W najbliższym czasie Siemianowickie Centrum Kultury – Park Tradycji zaprasza na spektakl muzyczny „Zemsta” – na podstawie sztuki Aleksandra Fredry, który odbędzie się we wtorek 15 czerwca o godzinie 18.00. Bilety w cenie 25 zł/20 zł z Siemianowicką Kartą Seniora do nabycia w kasach SCK oraz on-line: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=1996
Miłośników science fiction, SCK Park Tradycji zaprasza w sobotę 19 czerwca w godzinach 12.00 – 18.00 na coroczne wydarzenie „Haja we kosmosie”. Podczas tegorocznej trzeciej edycji, zobaczyć będzie można odwzorowane postaci znane z gier i filmów s-f. W programie pokazy, konkursy, projekcje filmowe i atrakcje dla rodzin z dziećmi. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Galeria

Autor:

  • Biuro Prasowe UM Siemianowice

    Biuro Prasowe UM Siemianowice

foto: Archiwum UM Siemianowice