Muzyczna feta w SCK

Plakat koncertu

Najbliższy weekend w Siemianowickim Centrum Kultury, to masa muzycznych atrakcji. Zapraszamy do Amfiteatru Miejskiego na 3 dni świetnej zabawy.
Fani mocniejszych brzmień z pewnością odnajdą się na dzisiejszej Rock Nocy, podczas której wystąpią Transgresja oraz Łydka Grubasa. Start – godzina 19.00. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasach SCK oraz on-line (https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=2042). Dodatkowo od godziny 17.00 zostanie uruchomiona kasa przy Amfiteatrze.
W sobotę, 4 września, o godzinie 18.00 zapraszamy na PIKNIK COUNTRY. Wystąpi zespół tańca liniowego „Senior Dance”, Alabama Band oraz Alicja Boncol i Koalicja. Wstęp wolny. 
W ostatni dzień weekendu w Amfiteatrze zaprezentuje się orkiestra Siemion Band z wokalistami. Muzykom towarzyszyć będą wokalnie Katarzyna Muller-Wantuła, Magdalena Minnicka i Zuzanna Krupa. Start – godzina 17.00. Wstęp wolny.
Zwolennicy śląskich szlagierów również znajdą coś dla siebie w ten weekend. 5 września o godzinie 17.00 w SCK-Jarzębina wystąpi Adi, który zaprezentuje utwory ze swojej nowej płyty. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasach SCK oraz on-line (https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=2058).
Do zobaczenia!

Autor:

  • Biuro Prasowe

    Ewa Roch-Wyrzykowska

    e_wyrzykowska@um.siemianowice.pl

    (32) 7605216

  • Martyna Kubecka, SCK