Zaproszenie na Piwną Milę

Październik to miesiąc chmielnych dożynek, a jednocześnie początek polskiej złotej jesieni. Aby świętować jedno i drugie zapraszamy na bieg pięknymi parkowymi ścieżkami wszystkich miłośników złotego napoju.
Spotykamy się w sobotę 9 października o godzinie 15.00, aby 4 razy pokonać dystans około 1600 m (mili) i na każdej pętli skosztować piwa z Siemianowickiego Browaru Pałacowego.
Start i meta biegu odbędzie się na terenie Pałacu Donnersmarców w Siemianowicach Śląskich, pięknego, zabytkowego obiektu. Pętle będą poprowadzone ścieżkami parkowymi.
Na cały bieg składają się 4 pętle (4 razy mila). Pierwsze piwko (250 ml) zawodnik pije po starcie sędziego a kolejne 3 po każdej pętli.
Strefa spożywania piwa będzie znajdowała się na terenie ogródka piwnego Pałacu Donnersmarców.
Impreza rozgrywana będzie w seriach po 50 osób. Każda seria biegaczy wyruszy na trasę w odstępie około 5 minut. Limit uczestników to 150 osób.
W biegu mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.
Klasyfikacje sporządzone będą na podstawie uzyskanych czasów poszczególnych zawodników we wszystkich seriach.
Klasyfikacja biegu prowadzona będzie w następujących kategoriach Mężczyźni: miejsca 1 do 3 oraz Kobiety: miejsca 1 do 3.
Na mecie na zawodników będzie czekał poczęstunek w formie gorącej kiełbaski z grilla oraz piwka z lanego bezpośrednio w „kraniku” browaru!
Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji! Między innymi każdy uczestnik wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł skorzystać z niepowtarzalnej okazji spaceru po Pałacu. Gospodarze będą oprowadzać gości po obiekcie, opowiadać o jego historii i doświadczeniach związanych z tym miejscem.

Zapraszamy do zapisów:
www.zapisy.raatiming.pl/siemianowicka-piwna-mila.html

STRONA:

https://www.facebook.com/SiemianowiceiPrzyjacieleBIEGAJA/

WYDARZENIE:

https://www.facebook.com/events/560012701818617/

Autor:

  • Biuro Prasowe

    Ewa Roch-Wyrzykowska

    e_wyrzykowska@um.siemianowice.pl

    (32) 7605216

  • Marcin Solik