Czwarty sezon roweru miejskiego dobiega końca

Rower z projektu Siemianowicki Rower Miejski. W tle grafika przedstawiająca bloki w kolorze szarym, żółtym i niebieskim z fragmentami zdjęć ukazującymi charakterystyczne miejsca w Siemianowicach Śląskich.
Logo Siemianowickiego Roweru

Zbliżamy się do zakończenia czwartego sezonu Siemianowickiego Roweru Miejskiego. Rowery będą dostępne jeszcze tylko do niedzieli 17 października. Po północy stacje zostaną zdeaktywowane. Powrotu jednośladów na siemianowickie ulice możemy spodziewać się wiosną przyszłego roku.
Siemianowicki Rower Miejski to łącznie 120 rowerów (w tym 107 rowerów standardowych, 3 tandemy oraz 10 rowerów dziecięcych) rozlokowanych na 12 stacjach w różnych miejscach w mieście. Dzięki zintegrowaniu w obrębie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii kilku sieci miejskich rowerów zarządzanych przez Nextbike, siemianowiczanie mogą wypożyczać i oddawać rowery w innych miastach GZM. W tegorocznej edycji możliwe jest swobodne przemieszczanie się pomiędzy Siemianowicami Śląskimi, Katowicami, Chorzowem, Tychami i Sosnowcem.

Autor:

  • Biuro Prasowe

    Dagmara Brudek-Schulz

    d_schulz@um.siemianowice.pl

    (32) 7605310