Zaproszenie do projektu “Śląskie Lokalnie 2021 – 2023”

Klaster Innowacji Społecznych w Gliwicach wraz z partnerem – Instytutem Rozwoju Rynku Pracy jako operatorzy projektu “Śląskie Lokalnie 2021 – 2023” finansowanego z programu NOWEFIO z Narodowego Instytutu Wolności zapraszają do składania wniosków w programie dotacyjnym. Nabór rozpoczął się 15 lutego 2022 r. i potrwa do 15 marca i odbędzie się za pośrednictwem strony www.fioslaskie.com

Celem projektu jest rozwój młodych organizacji i grup nieformalnych z terenu województwa śląskiego, poprzez zorganizowanie konkursu mikrograntowego. Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1000 do 5000 złotych.

Więcej informacji o projekcie oraz wszystkie potrzebne do złożenia wniosku dokumenty znajdą Państwo na stronie www.fioslaskie.com.

Dodatkowo informujemy, że zostanie zorganizowane spotkanie informacyjne w Katowicach 24.02. o godzinie 17 w siedzibie instytutu Roździeńskiego przy ul. Damrota 6.

Plakat - na żółtym tle napis: Otrzymaj 5000 złotych na mikroprojekt Twojej organizacji!
Plakat informacyjny projektu

Informacje o spotkaniach informacyjnych będą opublikowane na naszej stronie: https://fioslaskie.com/spotkania/ oraz na naszym profilu Śląskie Lokalnie – małe granty FIO na portalu Facebook.

Autor:

  • Biuro Prasowe

    Ewa Roch-Wyrzykowska

    e_wyrzykowska@um.siemianowice.pl

    (32) 7605216