Maciej Balcar zagra w SCK – Bytków

Plakat zapraszający na koncert Macieja Balcara z zespołem, promujący nowy album pt. Plus
Plakat zapraszający na koncert Macieja Balcara z zespołem, promujący nowy album pt. Plus

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza w czwartek 9 lutego o godzinie 19.00 na koncert Macieja Balcara w ramach solowej trasy koncertowej „PLUS LIVE 23″, podczas której premierę będzie miał album „Plus”. Bilety do nabycia w kasach SCK i on-line: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=2701

Wielkimi krokami zbliża się kolejny album solowy Macieja Balcara, pt. „PLUS”. To kolejne, siódme już wydawnictwo artysty, który poza głównym nurtem, jakim jest śpiewanie w formacji DŻEM, doskonale i z pasją godną pozazdroszczenia, realizuje się w swoim solowym projekcie. Od lat towarzyszą mu też ci sami nietuzinkowi muzycy, z którymi oprócz nagrywania płyt, raz do roku, podczas ferii zimowych, wyrusza w prawie trzytygodniową, pełną muzycznych przygód trasę koncertową.

I właśnie już niedługo, w lutym 2023, podczas kolejnej trasy solowej „PLUS LIVE 23″, premierę będzie miał album PLUS. Na płycie znajdzie się 10 utworów, w których koncepcja piosenki autorskiej wzbogacona jest wytrawnymi elementami rocka, bluesa, oraz folku. Podczas koncertów obszernie zostanie zaprezentowany nowy album, ale nie zabraknie również najważniejszych utworów z płyt poprzednich. Serdecznie zapraszamy na tę muzyczną ucztę.

Autor:

  • Karolina Gera – Siemianowickie Centrum Kultury

wprowadzający: Jan Litwiński