Intensywne kursy przygotowujące dla ósmoklasistów i maturzystów

Plakat kursu

Ósmoklasistom i uczniom klas maturalnych pozostało już tylko 1,5 miesiąca do egzaminów.

Te ważne sprawdziany wiedzy, tym większe budzą emocje, że młodzież w minionym okresie musiała się mierzyć z dużymi wyzwaniami, wynikającymi z pandemii, nakładającej się dodatkowo na skutki niedofinansowania oświaty.

Potrzeba edukacyjnego wsparcia uczniów skłoniła siemianowicki samorząd do zawarcia porozumienia o współpracy z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego mającej na celu ułatwienie młodzieży dostępu do nowoczesnych materiałów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego z zakresu języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Warto dodać, że udało się wynegocjować 75-procentowy upust odpłatności za skorzystanie z kursu.

Kursy prowadzone będą w formule online (2razy w tygodniu). Uczniowie dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych, omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne, zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole oraz nadrobią zaległości.

Intensywny kurs dla uczniów klas ósmych składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (2x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne.

Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.

To niewątpliwie szansa na to, by w maju nic Was nie zaskoczyło!

Wejdź na https://sklep.lecturus.pl i sprawdź jaki rabat przygotował Twój Samorząd!

Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji, dającej młodzieży szansę na lepsze wyniki w nauce.

Plakat kursu
wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska