Cogito żegna absolwentów

Wszystko ma swój początek i swój koniec. Cztery lata temu rozpoczął edukację ostatni rocznik absolwentów gimnazjum, ale tej wiosny pożegnaliśmy ich podczas uroczystej akademii kończącej ich pobyt w Zespół Szkół Cogito. Nie obyło się bez chwil wzruszenia, uronionych łez i refleksji, każdego roku tej samej, jak ten czas szybko minął. Mury naszej szkoły były świadkami ich radości, sukcesów ale także, choć tylko czasem, smutków i porażek. Na naszych oczach rozwijali swoje skrzydła, doskonalili umiejętności zawodowe. Z nastolatków zmieniali się w młodych, dojrzałych ludzi, którzy odważnie, ale i odpowiedzialnie patrzą w przyszłość. Z wielką dumą wręczaliśmy naszym Absolwentom świadectwa z paskiem, złote indeksy, dyplomy i nagrody. Podsumowaliśmy ich osiągnięcia, zasługi i zrealizowane cele.
Nie mówimy im żegnajcie lecz do zobaczenia! Niech ich każdy wybór dotyczący ich kariery zawodowej, życiowych decyzji i rozwiązywania problemów z jakimi się spotkają będzie podparty doświadczeniem jakie zdobyli w murach naszej szkoły.
Dziękujemy wam że dodaliście cegiełkę do budowania atmosfery Cogito.
Pamiętajcie We Are Family #Cogito

Autor:

  • Damian Królikowski, Joanna Boratyńska – ZS COGITO

wprowadzający: Dagmara Brudek-Schulz