Krzysztof Malcherek zwycięzcą Turnieju Tenisa Stołowego

Zwycięzcy Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego wraz z naczelnikiem Wydziału Kultury i Sportu

Krzysztof Malcherek został zwycięzcą tegorocznego Memoriału Andrzeja Kawczyka w Tenisie Stołowym, który w minioną sobotę (20 maja) odbył się w sali gimnastycznej ZSTiO „Meritum”. Do rywalizacji przystąpiło 19 zawodników, którzy w ten sposób uczcili pamięć byłego mistrza Polski juniorów w tenisie stołowym, a także przez wiele lat pracownika Referatu Sportu siemianowickiego Urzędu Miasta.

W finałowej potyczce Krzysztof Malcherek pokonał Dariusza Ściganego. Na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Jonik, który w „małym finale” okazał się lepszy od Adama Malcherka.

Tradycyjnie na turnieju gościli także najbliżsi Andrzeja Kawczyka – żona Agnieszka, oraz córka Beata i syn Dariusz.

Impreza zorganizowana została przez Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, a nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwał Jerzy Malcherek – kierownik sekcji tenisa stołowego MKS Siemianowiczanka. Finałowa trójka otrzymała pamiątkowe puchary, a zwycięzca Turnieju otrzymał również nagrodę rzeczową.