Letnie weekendy w Siemianowicach nieustająco dostarczają mnóstwa wrażeń

Artyści Teatru Castello na scenie Amfiteatru
Artyści Teatru Castello na scenie Amfiteatru

Jak zwykle zaczęliśmy od chillu przy muzyce w SCK Parku Tradycji. Deszczowa pogoda nie przeszkodziła w licznym przybyciu publiki na koncert, ponieważ został przeniesiony na salę widowiskową Parku.

Ci, którzy wolą spokojniejsze klimaty, mogli spędzić wieczór na Fitzner Cafe w akompaniamencie dźwięków w wykonaniu Bohdana Wantuły.

Sobota należała do Teatru Muzycznego Castello, który dał wspaniały koncert w Amfiteatrze, na którym bawiło się niemal pół tysiąca Siemianowiczan.

Do Amfiteatru chętnie wróciliśmy w niedzielę z naszymi milusińskimi na ostatnie już w tym sezonie Teatralne Lato pod Chmurką. Tym razem dzieci bawiły się na spektaklu pod tytułem „Smocza Legenda” w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art. To jednak nie koniec atrakcji dla dzieci w Amfiteatrze tego lata. Już teraz zapraszamy na animacje dla dzieci w każdą niedzielę sierpnia o godz. 17.00.

Tego samego dnia mieliśmy także okazję delektować się muzyką na świeżym powietrzu podczas Letniego Koncertu u Rheinbabenów w SCK Zameczek, gdzie za sprawą Juliusza Ursyna Niemcewicza oraz Kwartetu Czortet przenieśliśmy się w świat najpiękniejszych włoskich melodii.

A jeśli ktoś miał ochotę na chwilę zmienić krajobraz, wybrał się do Ustronia wraz z SCK Jarzębina w ramach niedzielnych wycieczek rodzinnych.

Letnie wydarzenia w Siemianowicach Śląskich wciąż dostarczają niezapomnianych przeżyć i zróżnicowanych atrakcji dla wszystkich mieszkańców i odwiedzających to nasze miasto.