Koncert Alexandra Martineza w amfiteatrze miejskim

Ubrany w czarną koszulę i biały garnitur wokalista Alexander Martinez śpiewa do mikrofonu.

W najbliższą sobotę 19 sierpnia o godzinie 17.00 w amfiteatrze miejskim wystąpi niezwykle w naszym mieście lubiany wokalista Alexander Martinez. Gościnnie na scenie pojawi się także dysponująca sopranem koloraturowym lirycznym Yuliya Ponomar. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Alexander Martinez – tancerz, piosenkarz, imitator głosu, finalista programu „Mam Talent!”. Znakomite warunki wokalne, operowe, umożliwiają mu swobodne poruszanie się niemal po wszystkich gatunkach muzycznych. 

Yuliya Ponomar – Absolwentka Narodowej Akademii Muzycznej im. P. I. Czajkowskiego w Kijowie oraz Akademii Muzycznej w Krakowie. Jest laureatką licznych konkursów wokalnych na Ukrainie, jak i w naszym kraju. W 2016 r. zdobyła wyróżnienie podczas Konkursu Operetkowo-Musicalowego im. Iwony Borowickiej. W 2017 r. zaprezentowała się na Europejskiej Gali Operowo-Operetkowej im. Bogusława Kaczyńskiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Od kilku lat współpracuje z Orkiestrą Straussowską „Obligato”, zachwycając publiczność swoimi interpretacjami arii operowych oraz utworów muzyki filmowej.

Zapraszamy!

Autor:

  • Karolina Gera – Siemianowickie Centrum Kultury

wprowadzający: Adam Bogdoł