Narodowy Dzień Sportu już 16-17 września!

Zapraszamy na Otwarty Turniej „6” Piłkarskich o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie w ramach Narodowego Dnia Sportu w dniu 17 września 2023 r. (niedziela) na boisku piłkarskim ze sztuczną nawierzchnią w Parku Pszczelnik. To cykliczna impreza organizowana przez Urząd Miasta Siemianowice Śląskie oraz MOSiR „Pszczelnik”. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są mailowo (sport@um.siemianowice.pl) do dnia 13 września 2023 r. Ilość miejsc ograniczona (maksymalnie 16 drużyn).

Turniej rozpoczyna się o godzinie 9.00. Mogą w nim brać udział wszystkie chętne osoby, które ukończyły 15 rok życia. Osoby niepełnoletnie biorące udział w turnieju zostaną dopuszczone do rywalizacji po przedstawieniu pisemnej zgody rodziców na udział w turnieju. Udział w turnieju jest bezpłatny. Każdy zespół składa się maksymalnie z 12 zawodników wpisanych na listę zgłoszeniową, obowiązującą na cały czas trwania turnieju. Zwycięskie drużyny otrzymują puchar a najlepszy strzelec oraz bramkarz otrzymuje statuetkę.

Wszystkie dzieci zapraszamy natomiast w godzinach 11.00-13.00 przy boisku piłkarskim MOSiR „Pszczelnik” na „Sportowisko, czyli gry i zabawy dla dzieci” (zapisy w dniu imprezy od godz. 10.30).

Dodatkowo w ramach Narodowego Dnia Sportu zapraszamy każdego chętnego na wydarzenie „12 godzin dla Piastuna” – 12-godzinny charytatywny bieg ma na celu zachęcenie do wykręcania kilometrów razem z Leszkiem Małyszkiem (siemianowickim mistrzem Polski w biegu 24-godzinnym) i Jakubem Śleziakiem (siemianowickim medalistą Mistrzostw Polski w biegu 48-godzinnym). Zapraszając firmy do wsparcia akcji „wyceń każdy kilometr”, każdy zdobyty kilometr przez wszystkich uczestników będzie wyceniony przez firmy i równowartość przelana na podopiecznych Fundacji Piastun Wyrównywanie Szans.

Wydarzenie odbędzie się 16 września 2023 r. (sobota), w godzinach 7.00-19.00 na bieżni MOSiR „Pszczelnik”

Do pobrania Regulamin Turnieju „6” Piłkarskich o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie w ramach Narodowego Dnia Sportu: