„Dzikie dziecko – jak wspierać rozwój psychoruchowy dziecka w zgodzie z naturą”. Spotkanie z Leszkiem Naziemcem

Afisz zapraszający na spotkanie z Leszkiem Naziemcem
Afisz zapraszający na spotkanie z Leszkiem Naziemcem

Zapraszamy serdecznie 22 września o godz.10.00 do Filii nr 1 przy ul. Fojkisa 4 na spotkanie autorskie z Leszkiem Naziemcem. Pretekstem do spotkania jest najnowsza książka naszego gościa – „Dzikie dziecko – jak wspierać rozwój psychoruchowy dziecka w zgodzie z naturą”.

Zaproszenie na spotkanie autorskie skierowane jest do obecnych i przyszłych rodziców. Można przyjść bez dzieci lub z dziećmi. Mile widziane są niemowlęta. Na spotkaniu zostanie przedstawiona koncepcja „dzikiego dziecka”, jednocześnie dzieci z rodzicami będą mogły brać udział w demonstracji ćwiczeń na matach. Autor postara się odpowiedzieć na pytania dotyczące podstawowej pielęgnacji dziecka i rozwoju ruchowego w duchu przedstawianej koncepcji, uwzględniając najnowszą wiedzę fizjoterapeutyczną.

Zapisy pod nr telefonu:  228-59-19.

Osoby chcące brać udział w demonstracji ćwiczeń, proszone są o zabranie ze sobą maty.

Leszek Naziemiec – fizjoterapeuta, psycholog, specjalizujący się w zaburzeniach rozwoju psychoruchowego u niemowląt i małych dzieci. Propagator dzikiego pływania, pływak lodowy. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, jego najnowszy wyczyn to przepłynięcie 250 kilometrów rzeką Jukon na Alasce między Eagle i Circle, jedynie w kąpielówkach, czepku i okularkach. Potrzebował na to cztery i pół dnia. Dotąd nikt tego nie dokonał!

Zapraszamy! 

Autor:

  • Patrycja Skorek-Bilczyńska – Miejska Biblioteka Publiczna im. Anny Szaneckiej

wprowadzający: Jan Litwiński