Młodzieżowe Targi Pracy i Edukacji

Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich zapraszają do udziału w Młodzieżowych Targach Pracy i Edukacji. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 7 września 2023 r.
w godz. 10.00 – 13.30 w hali kompleksu sportowego „Michał” w Siemianowicach Śląskich przy ul. Elizy Orzeszkowej 1.

Młodzieżowe Targi Pracy i Edukacji adresowane są do wszystkich osób poszukujących zatrudnienia lub zastanawiających się nad zmianą dotychczasowej pracy. Zapraszamy również do udziału w targach wszystkich uczniów ostatnich klas ponadpodstawowych, dla których będzie to wyjątkowa okazja aby zdobyć informacje na temat swoich potencjalnych ścieżek kariery oraz oferty edukacyjnej wyższych uczelni.

Nie ma znaczenia czy jesteś absolwentem, uczniem szkoły ponadpodstawowej, studentem czy osobą, która poszukuje pracy – Młodzieżowe Targi Pracy i Edukacji są dla Ciebie! Będzie to doskonała okazja aby porozmawiać z przedstawicielami firm z województwa śląskiego, które aktualnie zatrudniają lub planują poszerzać swoje zespoły oraz dowiedzieć się jakie umiejętności są najbardziej poszukiwane na rynku pracy. Ponadto będzie możliwość konsultacji
z pracownikami ZUS oraz Izby Administracji Skarbowej, a także uzyskania niezbędnych informacji na temat rekrutacji do służb mundurowych.

Pamiętaj, że uczestnictwo w targach to nie tylko okazja do zdobycia cennej wiedzy, ale również szansa na nawiązanie kontaktów zawodowych. Niezależnie od tego czy jesteś zainteresowany studiami, praktyką czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o świecie pracy, Młodzieżowe Targi Pracy i Edukacji to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w targach. Zapewniamy, że dostarczą one inspiracji, motywacji i informacji, które pomogą w podjęciu właściwych decyzji dotyczących dalszej ścieżki edukacyjnej
i zawodowej.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji! Zarezerwuj datę i dołącz do nas na Młodzieżowych Targach Pracy
i Edukacji. Czekamy na Ciebie!

Serdecznie zapraszamy!

Autor:

  • Marcin Krzysiek, Powiatowy Urząd Pracy

wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska