Udany kiermasz

Grupa zaangażowanych w organizację kiermaszu

W dniu 26 listopada br. nasz siemianowicki Caritas zorganizował wraz z młodzieżą ze Śniadeka charytatywny „Kiermasz słodkości” dla Przyjaciela naszego Caritasu PIOTRA KOCHANKA. Kiermasz odbył się w Oratorium przy Probostwie Parafii Krzyża Świętego. Wolontariusze zaczęli sprzedaż od godziny 8.30. Na miejscu można również było zjeść ciasto, a także wypić zimową herbatę lub kawę. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci :). Cała akcja miała trwać do godziny 16.00 jednak już po godzinie 14.00 brakło nam ciast :), więc kiermasz zakończył się o godzinie 14.30 o czym poinformowaliśmy wszystkich na portalu społecznościowym Facebook.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w kiermasz, moim wspaniałym wolontariuszom i sympatykom Caritasu, licealistom ze Śniadeka na czele z Dyrekcją oraz Gronem Pedagogicznym, Ludziom o dobrym sercu za dostarczanie nam tych znakomitych wypieków, pracownikom Urzędu Miasta, szczególnie Sabinie Miland, Jolancie Erbel – Banik Dyrektor Przedszkola nr 20, MOSiR-u – cudownym kobietom, które wsparły nasz kiermasz finansowo i cudownymi wypiekami, Monice Pojdzie – Dziekońskiej z SCK, Sylwii Ciesielskiej za kartki świąteczne przeznaczone do sprzedaży, a także Włodarzom naszego miasta za odwiedziny i wspieranie naszego kiermaszu. Jednocześnie Wam nasi drodzy i kochani Darczyńcy za przybycie i wykupienie wszystkich naszych smacznych wypieków :).

To była wspaniała akcja oraz duże zaangażowanie całej siemianowickiej społeczności. Jesteście niesamowici, jestem z Was dumna i ciesze się, że mogę z Wami działać, ściskam Was mocno.

Autor:

  • Aleksandra Krążek

wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska