Pół wieku miłości

Prezydent Rafał Piech i kierownik USC Magdalena Mietła u państwa Haliny i Henryka Wistelów.

Rodowitych siemianowiczan, obchodzących Złote Gody, państwa Halinę i Henryka Wistelów, odwiedził dzisiaj prezydent Rafał Piech wraz z kierownik USC Magdaleną Mietłą. Prezydent udekorował Jubilatów nadanymi im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz złożył serdeczne gratulacje w swoim imieniu. Nie obyło się bez pięknego bukietu oraz drobnego upominku.

Wspólne pół wieku to szmat czasu, mnóstwo wydarzeń, które – czy to razem przeżywaną radością, czy troską – cementowały związek państwa Wistelów. Nadal są razem, nadal się wspierają i pokonują codzienne problemy. Ten razem spędzony czas potwierdził, że powiedziane sobie przed 50 laty „tak” było dobrym wyborem, a łączące ich uczucie stanowiło prawdziwą, głęboką miłość.

Pięknie o niej Halina i Henryk opowiadali swoim gościom, którzy bardzo mile spędzili u Złotych Jubilatów czas. „ Życzę Państwu kolejnego jubileuszu, który powitacie w dobrym zdrowiu, z równą pogodą ducha i wzajemną miłością, jak ten dzisiejszy. Byłoby mi bardzo miło i wówczas spotkać tak wspaniałą małżeńską parę, która swoim przykładem pokazuje, jak pięknie pielęgnować wzajemne uczucie”

Autor:

  • Biuro Prasowe

    Ewa Roch-Wyrzykowska

    e_wyrzykowska@um.siemianowice.pl

    (32) 7605216

foto: Piotr Pindur