Dzień Otwarty w Śniadku

Kiedy kreatywność nie może już usiedzieć na miejscu, to właśnie wtedy przychodzi pora na Dzień Otwarty, bo nie ma lepszego czasu, przestrzeni i okazji, by pokazać tym, którzy szukają odpowiedzi na pytanie: z kim im będzie w najbliższej przyszłości po drodze, że najlepiej im będzie właśnie – Z NAMI! Tych, którzy nas w sobotę 23.03.2024 r. odwiedzili, gospodarze Śniadka zabrali w podróż pełną nowych wrażeń, doświadczeń i emocji. Zadbali o to, by nikt nie nudził się nawet przez chwilę i miał okazję poczuć tę niezwykłą atmosferę naszej szkoły, która decyduje o jej wyjątkowości. O Dniu Otwartym coraz częściej myślimy również jako nie tylko o okazji do pokazania tego, jak pracujemy na co dzień tym, którzy stoją właśnie przed wyborem szkoły średniej, ale też jako o święcie całej społeczności szkolnej, które jest: okazją do zintegrowanych działań i miejscem dla nie tylko dla nauczycieli i uczniów, ale również dla rodziców i bliskich. Festiwal dobrej zabawy przetacza się tego dnia przez wszystkie sale i korytarze wypełnione po brzegi ciekawskim tłumem, który niestrudzenie najpyszniejszymi ciastami świata częstują najlepsze z mam. Wszystkim, którzy w sobotnie przedpołudnie dołożyli swoją cegiełkę do zbudowania dobrego klimatu sobotniego przedpołudnia – DZIĘKUJEMY! Naszym UCZNIOM, którzy są najlepszą wizytówką szkoły, bo reprezentują ja najpiękniej swoją otwartością i gościnnością, NAUCZYCIELOM , którzy niczym kontrolerzy lotu, pozwolili wszystkim odbyć tę podróż i RODZICOM, którzy osłodzili nam ten czas najpyszniejszymi wypiekami. To był dobry dzień na szukanie odpowiedzi, z kim ruszyć w kolejną edukacyjną podróż – to oczywiste – oczywiście z nami!

Autor:

  • Marzena Sommer, I LO

wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska