To był koncert!!!

Artystka śpiewa
Alicja Boncol

„Biforek przed Dniem Kobiet” to koncert, który miał miejsce wczoraj w Willi Fitznera. Przy wypełnionej po brzegi sali wystąpiła Alicja Boncol i zespół KoAlicja w składzie: Marcin Martinez Surlej, Seweryn Niemiec, Kajetan Adamczyk, Przemysław Ostaszewski. Przez dwie godziny publiczność mogła wsłuchać się we wspaniały głos Alicji Boncol. Jej wokalne, niesamowite możliwości zabrały nas w muzyczną, energetyczną podróż do świata rocka, muzyki country… Nie zabrakło także akcentów poezji śpiewanej.

Wspaniały głos artystki to jedno. Niesamowite jednak było to, że interpretacja śpiewanych piosenek odkryła wachlarz możliwości wokalistki. Sprawiło to, że byliśmy świadkami niebywałego spektaklu muzycznego!

Nade wszystko zaś publiczność poczuła olbrzymi przypływ pozytywnej energii płynącej ze sceny. Wszystko to za sprawą wszechmocnego, nieustającego uśmiechu, który ani na chwilę nie znikał z twarzy Alicji Boncol!

Koncert zakończył się przy owacjach na stojąco! Bukiet za bukietem kwiatów artystka przyjmowała od swych fanów, którzy przyjechali z różnych zakątków kraju i z zagranicy… Główną grupę stanowili jednak siemianowiczanie.

Niezależnie skąd przybyli jednakowo reagowali: „Wspaniale! Niesamowity koncert w Willi Fiznera! Ala! – kiedy znowu tu wystąpisz?”

Na długo po zakończeniu koncertu w kuluarach i kawiarni trwały jeszcze rozmowy z Artystką

Autor:

  • Krzysztof Bogdoł – Siemianowickie Centrum Kultury

wprowadzający: Jan Litwiński
foto: Monika Bilska