Koncertowy maj w SCK – Bytków

Plakat zapraszający na majowe koncerty w SCK - Bytków
Plakat zapraszający na majowe koncerty w SCK – Bytków

Wiosna to dobry czas na spotkania z kulturą. Kierując się tą maksymą Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza na cztery wyjątkowe koncerty.

W piątek 10 maja zapraszamy na koncert MICHAŁA BAJORA z zespołem pt. „No, a ja?”. Zapowiada się magiczny wieczór, pełen wspomnień ale też autorskich nowości.
Bilety: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=3215

Na koncercie Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów w piątek 17 maja o godzinie 18.00 nie może zabraknąć fanów śląskiej sceny muzycznej. Na scenie usłyszymy Damiana Holeckiego (pełny koncert), Magdę, Izabelę Fojcik, Alinę Trzeciak.
Bilety: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=3274

W czwartek 23 maja o godzinie 19.00 zapraszamy na koncert „Piosenki o ludziach z duszą” w wykonaniu nietuzinkowego duetu artystów: Grażyny Łobaszewskiej i Adama Nowaka (lider i wokalista zespołu Raz Dwa Trzy). Będzie to wyjątkowy wieczór przepełniony wspaniałą muzyką i niebanalną liryką. Piosenki znane i te mniej popularne. O ważnych dla nas emocjach, o przeróżnej dla każdego z nas codzienności. Po prostu Piosenki o nas, o Ludziach z duszą!
Bilety: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=3298

W ramach świętowania Dnia Matki zapraszamy w piątek 24 maja o godzinie 19.00 na koncert jednego z najlepiej śpiewających aktorów – Dariusza Kordka. Będzie to muzyczna, musicalowa podróż przez lata 30- te, 50- te , 60- te , 80- te . Usłyszycie Państwo piosenki z repertuaru min. Eugeniusza Bodo, Janusza Gniatkowskiego, Piotra Szczepanika, Roda Stewarda czy Patrica Swayze.
Bilety: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=3228

Zapraszamy!

Autor:

  • Karolina Gera – Siemianowickie Centrum Kultury

wprowadzający: Jan Litwiński