Patryk Filipowicz Trio w Parku Tradycji

Plakat koncertowy na ciemnym tle, przedstawiający muzyka, Patryka Filipowicza, trzymającego unikalny instrument strunowy (gitarę harfową). Artysta patrzy w stronę widza, ubrany jest w czarny golf. W dolnej części plakatu znajduje się duży, stylizowany napis z teksturą jasnego drewna: „PATRYK FILIPOWICZ TRIO”. Plakat zawiera również miejsce, datę i godzinę wydarzenia.
Plakat zapraszający na koncert „Patryk Filipowicz Trio”; autor: Radosław Matysek

8 maja (piątek), godz. 19.00 zapraszamy do SCK Parku Tradycji na wyjątkowy, instrumentalny koncert zespołu Patryk Filipowicz Trio, czyli Patryk Filipowicz – gitara akustyczna, Krystian Michalski – gitara basowa i Ryszard Sierotnik – perkusja.
To będzie koncert premierowy płyty pod tytułem „Patryk Filipowicz Trio and Guests”.

Koncert w Parku Tradycji to doskonała okazja, by po raz pierwszy przedstawić najnowszy materiał muzyczny, który został nagrany na płytę w studio nagraniowym Polskiego Radia Katowice.

Wśród zaproszonych muzyków, dobrzy znajomi Patryka Filipowicza: Marek Makaron Motyka (gitara Dobro), Andrzej Krupa (saksofony), Paweł Synowiec (perkusjonalia).

Na płycie i w programie koncertu, nastrojowe kompozycje gitarowe łączące elementy jazzu, muzyki akustycznej oraz improwizacji.
W kameralnej atmosferze publiczność będzie miała okazję usłyszeć subtelne brzmienie gitar, pełne emocji i muzycznej wrażliwości. Koncert będzie doskonałą okazją do chwili wytchnienia oraz spotkania z muzyką na najwyższym poziomie.

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki – zarówno tych, którzy cenią gitarowe brzmienia, jak i tych, którzy chcą spędzić wieczór w wyjątkowej artystycznej atmosferze.

Bilety w cenie 45 zł do nabycia w kasach SCK oraz online na https://bilety.siemck.pl

Do zobaczenia na koncercie!

SCK Park Tradycji, ul. Orzeszkowej 12, tel. 32 765 27 40

Autor:

  • Marek Omelan – Siemianowickie Centrum Kultury

wprowadzający: Jan Litwiński