150 lat na straży naszego bezpieczeństwa. Dziękujemy siemianowickiej OSP!

Grafika jubileuszowa przygotowana z okazji 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Siemianowicach Śląskich. Po prawej stronie widoczny jest strażak w pełnym umundurowaniu ochronnym i hełmie, wychodzący z zadymionego, nadpalonego budynku podczas akcji ratowniczo-gaśniczej. W ramionach niesie ciemny pakunek, a wokół unoszą się kłęby dymu. Po lewej stronie umieszczono jubileuszowe logo OSP oraz duży napis „150 lat OSP Siemianowice Śląskie”. W lewym dolnym rogu znajduje się logo miasta Siemianowice Śląskie. Całość utrzymana jest w dramatycznej, reportażowej stylistyce podkreślającej poświęcenie i służbę strażaków ochotników.
Jubileusz 150-lecia OSP Siemianowice Śląskie

Ochotnicza Straż Pożarna w Siemianowicach Śląskich świętuje wyjątkowy jubileusz 150-lecia działalności, dlatego z tej okazji w imieniu wszystkich mieszkańców składamy naszym druhom najserdeczniejsze życzenia i dziękujemy za ich codzienną gotowość do niesienia pomocy.

Od półtora wieku strażacy-ochotnicy z Siemianowic Śląskich dbają o to, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie we własnych domach. 150 lat tradycji to piękny wiek, który świadczy o ogromnym zaangażowaniu i odwadze kolejnych pokoleń mieszkańców naszego miasta.

Czego życzymy naszym strażakom? Przede wszystkim zawsze bezpiecznych powrotów z każdej akcji, nieustającej pasji do niesienia pomocy, a także zdrowia i pomyślności w życiu osobistym. Niech zasłużony odpoczynek w gronie najbliższych wynagradza Wam trud, jaki wkładacie w ratowanie ludzkiego życia i mienia.

Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć. Jesteście naszymi lokalnymi bohaterami!

Autor:

  • Biuro Prasowe

    Piotr Pindur

    p_pindur@um.siemianowice.pl

    (32) 7605306

wprowadzający: Piotr Pindur
foto: Biuro Prasowe UM Siemianowice Śląskie