150 lat na straży naszego bezpieczeństwa. Dziękujemy siemianowickiej OSP!

Ochotnicza Straż Pożarna w Siemianowicach Śląskich świętuje wyjątkowy jubileusz 150-lecia działalności, dlatego z tej okazji w imieniu wszystkich mieszkańców składamy naszym druhom najserdeczniejsze życzenia i dziękujemy za ich codzienną gotowość do niesienia pomocy.
Od półtora wieku strażacy-ochotnicy z Siemianowic Śląskich dbają o to, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie we własnych domach. 150 lat tradycji to piękny wiek, który świadczy o ogromnym zaangażowaniu i odwadze kolejnych pokoleń mieszkańców naszego miasta.
Czego życzymy naszym strażakom? Przede wszystkim zawsze bezpiecznych powrotów z każdej akcji, nieustającej pasji do niesienia pomocy, a także zdrowia i pomyślności w życiu osobistym. Niech zasłużony odpoczynek w gronie najbliższych wynagradza Wam trud, jaki wkładacie w ratowanie ludzkiego życia i mienia.
Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć. Jesteście naszymi lokalnymi bohaterami!
Autor:
-
Biuro Prasowe
Piotr Pindur
p_pindur@um.siemianowice.pl
(32) 7605306