W ferie dla każdego coś miłego

4 stycznia 2021 r., rozpoczniemy cykl zajęć on-line, na naszym nowym kanale YouTube’owym „Siemianowice Śląskie na weekend i na całe życie”, dedykowanym przez pierwsze dwa tygodnie dzieciom i młodzieży, w związku z feriami zimowymi. Przygotowany program to efekt współpracy  z siemianowickimi instytucjami kultury (Siemianowickim Centrum Kultury, Miejską Biblioteką Publiczną i Muzeum Miejskim), jednostkami sportowymi (Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji “Pszczelnik”, Pływalnią Miejską) oraz edukacyjnymi (MDK im. H. Jordana).

Jesteśmy przekonani, że każdy w te ferie znajdzie na naszym kanale coś interesującego dla siebie. Nie zabraknie zajęć fitness, jogi, warsztatów teatralnych, wokalnych, instrumentalnych, tanecznych, rękodzieła, kulinarnych czy też ciekawych zaproszeń do lektury dla najmłodszych . Coś dla siebie znajdą także miłośnicy… Minecrafta. Wraz ze znanym siemianowickim youtuberem – Pawłem „Bykiem” Cwienczkiem spróbujemy przenieść nasze Siemianowice Śląskie właśnie do świata tej kultowej gry.

Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku oraz subskrypcji naszego kanału na YouTube, gdzie będą pojawiać się informacje i kolejne filmy z zajęciami. Przed każdym kolejnym dniem ferii opublikowana zostanie zapowiedź dnia następnego. Będziemy z Wami codziennie przez całe dwa tygodnie! Już na naszym Fanpage’u pojawiają się pierwsze zapowiedzi, dajcie znać znajomym i do zobaczenia! Bądźcie z nami!

FB: https://www.facebook.com/Siemianowice-%C5%9Al%C4%85skie-na-weekend-i-na-ca%C5%82e-%C5%BCycie-102317841805923

YT: https://www.youtube.com/channel/UCCe2gF11jP7F1kpZ956fBew

Autor:

  • Biuro Prasowe UM Siemianowice

    Biuro Prasowe UM Siemianowice

foto: Archiwum UM Siemianowice