„Paczuszka dla Staruszka” – zachęcamy do udziału w akcji

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zachęca mieszkańców naszego Miasta do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „Paczuszka dla staruszka”, której celem jest wsparcie najbardziej potrzebujących osób starszych z naszego Miasta.

W ramach tej akcji można przygotować dowolną paczkę z produktami świątecznymi i dostarczyć ją wraz z życzeniami do biura podawczego (pokój nr 3) w MOPS przy ul. Szkolnej 17 w Siemianowicach Śl. w terminie do 29 marca, a pracownicy Ośrodka przekażą paczkę oraz życzenia potrzebującej osobie.

Po raz kolejny zachęcamy Państwa do zaangażowania się w tę inicjatywę, która z uwagi na trwającą już ponad rok epidemię nabiera szczególnego znaczenia.

Pragniemy w tym trudnym czasie zatroszczyć się zwłaszcza o osoby starsze i samotne, dlatego apelujemy do Państwa o wsparcie, ponieważ im więcej paczek zbierzemy, tym więcej osób starszych otrzyma świąteczne podarunki.

Dla tych osób nie tylko zawartość paczki będzie ważna ale przede wszystkim fakt, że ktoś o nich pamiętał, odwiedził i złożył życzenia w ten Świąteczny czas.

W razie pytań prosimy o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej przy ul. Szkolnej 17 w Siemianowicach Śl., sekretariat – 32 765 62 16

Autor:

  • Biuro Prasowe UM Siemianowice

    Biuro Prasowe UM Siemianowice

foto: Archiwum UM Siemianowice